Sekretariat


czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 730- 1530

 

tel: 48 664-23-56

  email:
sekretariat.pppgrojec@grojec.pl

Łukasz Kalinowski

Inspektor Ochrony Danych

lukasz.kalinowski@cbi24.pl

kom: + 48 575-002-192

  

Nasz adres:

   

ul. POW 4, 05-600 Grójec


Spotkania z ciekawymi ludźmi

Doktor Mieczysław Chęciek w Grójcu

 

Po raz kolejny udało się zaprosić do Grójca znaną osobę aby zdobyć wiedze z "pierwszej ręki". Rok 2016 przyniósł logopedom możliwość dwukrotnego, osobistego spotkania z dr Mieczysławem Chęćkiem, jednym z głównych specjalistów w Polsce z zakresu jąkania. Nie ma logopedy, który nie zna tego nazwiska.

Więcej informacji w zakładce: aktualności - ciekawe wydarzenia

 

 

 

 

Profesor M. Bogdanowicz w Grójcu

 

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Grójcu zorganizowała 3-4 marca 2014r. kurs prowadzony przez panią prof. Martę Bogdanowicz. Tym razem tematem wiodącym spotkania nie była dysleksja, ale założenia "Metody Dobrego Startu". W tych dniach 35 nauczycieli głównie przedszkoli oraz pracowników poradni, zdobywało wiedzę "z pierwszej ręki".

Więcej informacji w zakładce: aktualności - ciekawe wydarzenia

 

 

Konferencja "Profilaktyka uzależnień"

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Grójcu razem z Wydziałem Edukacji i Zdrowia starostwa powiatowego zorganizowała w dniu 27 lutego 2013r. Konferencję "Profilaktyka uzależnień - nowe wyzwania", która odbyła się w Grójeckim Ośrodku Kultury. Konferencję poprowadził Robert Rutkowski - specjalista psychoterapii uzależnień, przewodniczący Mazowieckiego Towarzystwa Rodzin i Przyjaciół Dzieci Uzależnionych "PO- WRÓT z U".

Więcej informacji w zakładce: aktualności - ciekawe wydarzenia